Головна сторінка
Головна сторінка Зворотній зв'язок Мапа сайту
 
 
Українська Русский English
 
Соціальна політика/

Група компаній «Атолл Холдінг» – соціально орієнтований бізнес. Соціальна активність Групи компаній «Атолл Холдінг» втілюється у проведенні різноманітних соціальних програм як внутрішньої, так і зовнішньої спрямованості. Відмінні риси програм соціальної активності — їх системний характер і пов'язаність з місією та стратегією розвитку Групи компаній «Атолл Холдінг».

 

Група компаній «Атолл Холдінг» надає підтримку різноманітним ініціативам та проектам у сфері освіти, культури, спорту й охорони навколишнього середовища, а також робить цільові благодійні пожертвування.

 

 

 

2014 рік - теперішній час

Компанія бере активну участь у благодійних проектах, здебільшого силами самих співробітників 

Одним із основнихз активних напрямкків є домога дітям без батьківської опіки та дітям сиротам. Саме з цією метою Группа Компаніє веде активне співробітництво з організацією"СОС- Дитячі містечка України" 

 

Більш детально про благодійні активності Компанії можнр дізнатись на  Фейсбук сторінці Комунікаційного цетру Групи Компаній "Атолл Холдінг""

 

 

01.12.2011 р.

Соціальна ініціатива «Єврокар» - проект «Тепло сердец»

 

1 грудня 2011 р. стартував черговий етап соціального проекту "Тепло сердец". Організатором проекту виступила компанія "Єврокар" спільно з дилерською мережею SKODA в Україні, яка вже протягом декількох років підтримує Київську міську клініку "Центр серця" благодійними проектами.

Цього року партнером "Тепло сердец" також стала компанія «SuperDeal».

 

Детальніше >> 

22.09.2010 р.

 

Компанія "Єврокар" виступає генеральним партнером концерту Джо Кокера у Києві


В рамках реалізації соціальної стратегії ТОВ "Єврокар" виступає генеральним партнером концерту всесвітньо відомого виконавця Джо Кокера (Joe Cocker), який відбудеться у Києві 3.10.2010 р.

 

Детальніше >>

14.09.2010 р.

 

Компанія "Єврокар" виступила партнером Державної податкової адміністрації України в організації щорічного всеукраїнського конкурсу "Податки очима дітей"

 

Соціальна відповідальність є невід'ємною частиною діяльності ТОВ "Єврокар". Компанія реалізує низку власних соціальних програм, а також підтримує інші державні та приватні проекти. Так, улітку 2010 року, компанія "Єврокар" виступила партнером Державної податкової адміністрації України в організації конкурсу "Податки очима дітей".

 

 

Детальніше >>

 

21.04.2010 h.

 

Компанія "Автоцентр-Донецьк" спільно зі Skoda Club провела акцію "Арт-терапія на колесах"

 

17 квітня у Донецьку відбулася акція на підтримку онкохворих дітей "Арт-терапія на колесах". Захід відбувався на території дитячого онкогематологічного відділення ІНВХ ім.Гусака.

 

Детальніше >>

 

25.01.2010 р.

 

Компанія "Єврокар" продовжує реалізацію програми "Європейська автокультура"

 

У своїй діяльності ТОВ "Єврокар" керується принципами стратегії соціально відповідального бізнесу. Одним з проектів, скерованих на підвищення соціальної активності компанії, є всеукраїнська програма "Європейська Автокультура". Мета даної програми - впровадження правил етичної поведінки на дорогах, підвищення рівня безпеки дорожнього руху, а також рівня інформованості як пішоходів, так і водіїв.

 

Детальніше >>

 

29.10.2009 р.

 

"Тепло сердец" – стартував благодійний проект "Єврокар" та дилерської мережі Skoda

 

У дилерській мережі "Єврокар" почався другий етап благодійного проекту "Тепло сердец", скерований на підтримку Київської міської клініки "Центр серця".

 

Детальніше >>

 

25.09.2009 р.

 

Девелоперська компанія "СТС" продовжує успішну реалізацію соціальних проектів 

 

В Ужгородському греко-католицькому соборі відбувся концерт Камерного хору "Cantus". Це вже другий концерт, подарований ужгородцям за сприяння девелоперської компанії "СТС".  

 

Детальніше >>

 

30.04.2009 р.Компанія «Budget Україна» підтримала розіиток Туристсько-Інформаційних Центрів з підготовки до ЄВРО 2012

 

«Budget Україна» виступила партнером І міжнародної конференції «Туристическая территория – создание привлекательного образа для туриста», яка відбулася 24-25 квітня в Українському домі з ініціативи Туристсько-Інформаційного Центру «Український дім».

 

Детальніше >>

 

07.04.2009 р.

 

Дитячий будинок "Оберіг" зігрів теплом "Веселу швидку дитячу допомогу"

 

4 квітня 2009 р. у рамках безстрокової благодійної програми "Весела швидка дитяча допомога" співробітники компанії "Євро Лізинг" відвідали дитячий будинок "Оберіг" у м.Богуслав Київської області, який компанія опікує з 2008 р.  

 

Детальніше >>

 

 

26.02.2009 р.

 

Група компаній Атолл Холдінг виступила меценатом книги-альбому «Сучасне мистецтво України періоду Незалежності: 100 імен»

 

Книга «Сучасне мистецтво України періоду Незалежності: 100 імен» представляє собою інформацію про 100 яскравих представників українського  представителях украинского образотворчого мистецтва за період з 1991 р. по сьогодні.   

 

Детальніше >>

 

26.11.2008 р.

Соціальна відповідальність - всередині кожного з нас! 

 

Співробітники "Budget Україна" зробили перші кроки в напрямку соціальної відповідальності компанії. Спільно з представниками "Євро Лізинг" та групою небайдужих людей були зібрані кошти та одяг для дитячих будинків Чернігова і Яготина.

 

Детальніше >>

 

10.11.2008 р.

"Єврокар" проводить благодійний проект "Тепло сердец"

 

У листопаді стартував благодійний проект "Тепло сердец" для Київської міської медицинської клініки "Центр серця". Організатором проекту виступила компанія "Єврокар" спільно з дилерською мережею SKODA в Україні. Проект спрямовано на інформаційну та фінансову підтримку клініки "Центр серця".

 

 

Детальніше >>

   
   

 

 
   
© 2008 Атолл Холдінг
Усі права захищено
Розроблено компанією: Finport Technologies Inc