Головна сторінка
Головна сторінка Зворотній зв'язок Мапа сайту
 
 
Українська Русский English
 
ПрАТ «Атолл Холдінг»/ Наші цінності/

Місія
 
Група компаній «Атолл Холдінг» створює цінності за допомогою виробництва товарів і надання послуг, гідних найвищої довіри, і тим самим сприяє соціально-економічному розвитку українського суспільства.
 
 
Бачення
 
 
Впливати на формування нових стандартів і цінностей українського суспільства шляхом запровадження нових стандартів ведення бізнесу та соціальної відповідальності, здійснюючи  успішну діяльність Групи компаній «Атолл Холдінг».
 
 
У нашій діяльності ми спираємося на такі основні цінності:
 
Відповідальність – Ми відповідальні перед клієнтами за якість вироблених продуктів і послуг, перед акціонерами – за результати нашої діяльності, перед діловими партнерами і колегами – за належне виконання своїх зобов'язань, перед суспільством – за шанування прав і свобод особистості, за внесок у соціально-економічний розвиток України.
 
Корпоративна справедливість – Ми прагнемо дотримуватися принципу корпоративної справедливості, тобто досягати відповідності між внеском кожного співробітника в розвиток Групи компаній «Атолл Холдінг» і винагородою. Ми усвідомлюємо, що в довгостроковій перспективі це дасть змогу досягти максимально ефективних результатів і оптимально задовольнити інтереси клієнтів, акціонерів, ділових партнерів і співробітників. 
 
 • Інновації – Під інноваціями ми розуміємо «інвестиції в новацію» як результат практичного освоєння нового процесу, продукту чи послуги. Наша мета – бути інноваційними, знаходити нові, ефективніші рішення.
 
Прагнення до вдосконалювання – Реально оцінюючи перспективи і потенціал проектів, ми завжди прагнемо досягнути більшого. Ми приймаємо відповідальність за свої дії і рішення, не боїмося вчитися на помилках і розглядаємо їх як джерело додаткових знань. 
 
 • Професіоналізм – Ми направляємо усі свої знання й уміння на досягнення найкращих результатів, прагнемо зважено походити до прийняття рішень, а також дотримуватися заданих термінів досягнення цілей. Ми даємо можливість співробітникам Групи компаній «Атолл Холдінг» у командній та індивідуальній роботі реалізувати свій потенціал, забезпечуючи особистісний та професійний розвиток кожного.
 
Повага до людей – Ми будуємо відносини у Групі компаній «Атолл Холдінг», а також з клієнтами, партнерами і конкурентами на основі взаємної поваги і визнання права на думку кожного. Ми робимо все можливе, щоб створити атмосферу взаємної довіри.
 

 

 
   
© 2008 Атолл Холдінг
Усі права захищено
Розроблено компанією: Finport Technologies Inc