Головна сторінка
Головна сторінка Зворотній зв'язок Мапа сайту
 
 
Українська Русский English
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Керівник: 

Данілюк Сергій

Миколайович,

Генеральний директор

Harley-Davidson® Kyiv

(ТОВ "Американська легенда")

 

 

 

Harley-Davidson® Kyiv - перший офіційний дилер Harley-Davidson® в Україні.

 

 

 

Cалон-магазин Harley-Davidson® Kyiv відповідає всім сучасним стандартам та вимогам Harley-Davidson®, впровадженим в Європі. Магазин спроектовано відомим італійським дизайнерським бюро "Liquid" під керівництвом архітектора Паоло Бекаллі (Paolo Becagli). 

 

Сьогодні - це найбільший мотосалон в Україні та Києві. На 267 кв.м. експонуються 11 демонстраційних моделей мотоциклів.

 

Весь модельний ряд мотоциклів відповідає європейським стандартам безпеки і представлений такими родинами марок, як: Sportster, Dyna, Softail, VRSC, Touring, які можна придбати вже сьогодні.

Потенційні клієнти можуть оцінити якість, технічні можливості, комфорт і безпеку Harley-Davidson®  завдяки можливості тест-драйву. Поряд із мотоциклами в салоні також представлений оригінальний одяг, аксесуари, запасні частини і сувеніри Harley-Davidson®. Усі власники легендарних мотоциклів Harley-Davidson®  можуть скористатися послугами єдиної в Україні спеціалізованої станції технічного обслуговування, яка сертифікована по технічним стандартам Harley-Davidson® і обладнана спеціальним діагностичним устаткуванням та інструментом.   

 

Також від сьогодні усі бажаючі власники мотоциклів Harley-Davidson®  можуть об'єднатися в перший в Україні клуб H.O.G. - "1st Kyiv Chapter", та приєднатися до найбільшої у світі мотородини, яка на сьогодні представлена більш ніж 1 200 000 учасниками.  

 

Адреса Harley-Davidson® Kyiv:


Київ, проспект Перемоги, 67 

Тел.: +38 044 490 10 85
Факс: +38 044 496 84 77


www.harley-davidson-kiev.com.ua

   

 
   
© 2008 Атолл Холдінг
Усі права захищено
Розроблено компанією: Finport Technologies Inc