Головна сторінка
Головна сторінка Зворотній зв'язок Мапа сайту
 
 
Українська Русский English
 
Група компаній Атолл Холдінг/ Автомобілебудування/

Група компаній Атолл Холдінг успішно працює в Україні протягом більш ніж двох десятків років є одним з провідних гравців на українському автомобільному ринку.


 
Основні підрозділи автомобільного напрямку Групи компаній Атолл Холдінг:
 
ПрАТ «Єврокар» - офіційний виробник автомобілів марок VW Group (Skoda, Volkswagen, SEAT) в Україні;
ТОВ «Єврокар» - офіційний постачальник автомобілів марки Skoda в Україні;
 
В автомобільний напрямок Групи компаній Атолл Холдінг також входить роздрібна мережа дочірніх підприємств "Автотрейдинг Атолл груп", що спеціалізується на дистрибуції, роздрібному продажу автомобілів і гарантійному та постгарантійному обслуговуванню автомобілів марок VW Group (Skoda, Volkswagen, Seat), Ford, Hyundai, Suzuki, Renault, Peugeot, а також дистрибуції та післяпродажному обслуговуванню мотоциклів Harley-Davidson®.

Мережа представлена у містах: Київ, Харків, Донецьк, Дніпропетровськ, Одеса, Львів, Вінниця.

________________________________________________________________________________________________________________________

 

 

 

 

 

 

 

 

Керівник:

Царенко Ігор

Анатолійович,

Генеральний директор

ПрАТ «Єврокар»

 

 

 

ПрАТ «Єврокар» розташовано в Ужгородському районі Закарпатської області. Територія розташування заводу «Єврокар» межує зі Словаччиною та Угорщиною. Будівництво було розпочато 23 липня 2001 року, з того часу підприємство постійно реалізує інноваційну та інвестиційну діяльність. 19 грудня 2011 року «Єврокар» відсвяткував десятиріччя виробничої діяльності з моменту технічного пуску заводу 2001 року. Загальний обсяг інвестицій до проекту Єврокар складає 250 млн. доларів США.

 

З самого початку роботи завод «Єврокар» реалізує стратегію щорічного збільшення обсягів виробництва та розширення модельного ряду продукції. У травні 2006 року було офіційно відкрито другу чергу проекту з виробництва автомобілів. Це дрібновузлове виробництво, при якому монтаж автомобілів здійснюється на конвеєрній лінії з використанням технологічного процесу, аналогічного Skoda Auto a.s. 2008 року було розпочато реалізацію третьої черги проекту. У вересні 2009 року ПрАТ «Єврокар» закінчив будівництво будівлі зварювального та фарбувального виробництв.

 

7 грудня 2011 р. відбувся успішний запуск нового  лако-фарбувального виробництва. Зварювання та фарбування проводилося на обладнанні таких відомих компаній, як Transsystem (Польща), Chropynska Strojirna (Чехія), EISENMANN (Німеччина). У виробничому процесі використані найсучасніші підходи, європейські технології, високоякісні робото-комплекси, система "vario shuttle", а також високотехнологічні геометричні станції AUDI Framer.

 

Нові потужності «Єврокар» мають ряд технологічних інновацій, які забезпечують гнучкість виробничого процесу, мають унікальні для України технічні рішення.

Наразі завод «Єврокар» виготовляє весь модельный ряд автомобілів марки Skoda.


 
Контакти
 
Україна, 89460
Закарпатська область, Ужгородський район,
с. Соломонове, вул. Перемоги, 46.


Тел. для довідок: +38 (044) 490-1071

www.eurocar.com.ua

 

 

_______________________________________________________________________________________________________________________

 

 

 

 

 

 

 

Керівник:

Яковлева Марина

Анатоліївна,

Генеральний директор

ТОВ «Єврокар»

 

ТОВ «Єврокар» – офіційний постачальник автомобілів марки Skoda в Україні.
 
Місія компанії – створити дилерську мережу європейського рівня й установити принципово нові стандарти якості.
 

Задачі компанії - надавати якісні послуги і повну інформацію клієнту з моменту прийняття рішення про покупку автомобіля Skoda до післяпродажного обслуговування по всій території України. Створити такі умови обслуговування клієнтів, щоб кожний відчув підтримку і турботу про себе.
 
ТОВ «Єврокар» надає послуги через сертифіковану Skoda Auto a.s. розгалужену дилерську мережу, яка покриває всю територію України.
 
У дилерській мережі Skoda представлено максимально повний спектр послуг при покупці автомобіля, запасних частин та аксесуарів, а також фінансових послуг (кредит, лізинг, страхування) і послуг гарантійного та сервісного обслуговування. Для найвимогливіших клієнтів формується індивідуальне замовлення і різні варіанти тюнінгу.
 
Контакти 
 
03062 м. Київ, просп. Перемоги, 67


Тел. (044) 490-10-81

 

www.eurocar.com.ua

 

________________________________________________________________________________________________________________________

 

 

 

 

 

Керівник:

Тимофєєв Юрій 

Володимирович,

Генеральний директор
             

ТОВ «Автоцентр Київ» 


 
Компанію «Автоцентр Київ» було створено в 2003 р. Підприємство входить до «Автотрейдинг Атолл групп» - керуючої компанії автомобільного субхолдингу, основними напрямами діяльності якого є дистрибуція, роздрібний продаж автомобілів і гарантійне та післягарантійне обслуговування по всій території України автомобілів марок VW Group (Skoda, Volkswagen, Seat), Ford, Hyundai, Suzuki, Renault, Peugeot, а також дистрибуція і післяпродажне обслуговування мотоциклів Harley-Davidson®.
 
Основні напрямки діяльності:
• оптова торгівля автомобілями,
• продаж автомобілів марки Skoda,
• сервісне обслуговування автомобілів Volkswagen Group, 
• сертифіковане СТО,
• продаж запасних частин.
 
Компанія «Єврокар», офіційний імпортер Skoda в Україні, у 2003–2006 р. нагородила 1-й Автоцентр Skoda дипломами в номінаціях «Лідер продажів», «Лідер у сервісному обслуговуванні», «За високу лояльність до бренду». За цей час було реалізовано понад 6000 автомобілів і здійснено обслуговування більше 100 000 заявок на сервісній станції.


ТОВ «Автоцентр Київ» також регулярно обіймає лідируючі позиції в рейтингу ТОР-100 і Гвардія 500.
 
 
Контакти
 
03 062 р. Київ, просп. Перемоги, 67
Тел. (044) 494 37 90, 494 37 91


www.kievskoda.com

________________________________________________________________________________________________________________________

          

 

  

 

Керівник:

Гольденберг Олександр

Йосипович,

Директор

ДП «Авто-Київ»
 
ДП «Авто-Київ» засновано ЗАТ «Формула Мотор Україна» у 2003 р. Це офіційний дилер автомобілів SEAT в Україні. ДП «Авто-Київ» займає лідируючі позиції за продажами автомобілів SEAT в Україні. Це єдиний у Києві концептуальний автоцентр, що пропонує весь спектр послуг з продажу й обслуговуванню автомобілів SEAT. Підприємство входить до «Автотрейдинг Атолл групп» - керуючої компанії автомобільного субхолдингу, основними напрямами діяльності якого є дистрибуція, роздрібний продаж автомобілів і гарантійне та післягарантійне обслуговування по всій території України автомобілів марок VW Group (Skoda, Volkswagen, Seat), Ford, Hyundai, Suzuki, Renault, Peugeot, а також дистрибуція і післяпродажне обслуговування мотоциклів Harley-Davidson®.
 
Основні напрямки діяльності:
• оптова торгівля автомобілями,
• роздрібна торгівля автомобілями,
• посередницька діяльність у торгівлі автомобілями,
• технічне обслуговування і ремонт автомобілів,
• торгівля автомобільними запчастинами й аксесуарами,
• виготовлення обладнання для автомобілів.
 
 
Контакти
 
03 062, Київ, просп. Перемоги, 67
Тел. салону (044) 490 10 97
Тел. СТО (044) 490 10 92


www.seat.kiev.ua

_________________________________________________________________________________________________________________________

                   

 

 

 

 

 

Керівник:

Шостак Олександр

Федорович,

Директор

 

 

 

 

      

ТОВ «Єврокар Сервіс»

 

ТОВ «Єврокар Сервіс» – офіційний поставник оригінальних запасних частин та аксесуарів марки Skoda в Україні.


 
Місія компанії – створення швидкого та якісного ланцюга поставок запасних частин та аксесуарів  Skoda від виробника клієнтові.

Завдання компанії - надавати якісні послуги післяпродажного та гарантійного обслуговування автомобілів Skoda по всій території України; створити такі умови обслуговування клієнтів, щоб кожний відчув підтримку та турботу про себе. 

 
ТОВ  «Єврокар Сервіс» надає послуги через розгалужену дилерську мережу, яка сертифікована  Skoda Auto a.s. і покриває всю територію України.
 
У дилерській мережі Skoda надається максимально повний ряд найменувань запасних частин та аксесуарів, необхідних для послуг гарантійного та сервісного обслуговування. 
 

На початку 2009 р. ТОВ "Єврокар Сервіс" отримало підтвердження сертифікату TUV CERT. Це означає, що на підприємстві впроваджена та ефективно працює система менеджменту якості, що відповідає міжнародним стандартам ISO 9001:2000.

 

Аудит проводили спеціалісти TUV Nord Czech - підрозділу TUV Nord Cert. Згідно результатам аудиту, "Єврокар Сервіс" вирізняється високим рівнем організації і технології забезпечення дилерської мережі оригінальними запасними частинами та аксесуарами Skoda.


Контакти

 

м.Київ, бул.Вернадського 36В
Тел.: (044) 490 10 78, 490 10 89


E-mail:
parts@eurocar.com.ua

_________________________________________________________________________________________________________________________

 

      

 

Керівник:

Гольденберг Олександр

Йосипович,

Директор

ДП «Автотрейдинг-Центр»

 

 

«Автотрейдинг-Центр» входить до «Автотрейдинг Атолл групп» - керуючої компанії автомобільного субхолдингу, основними напрямами діяльності якого є дистрибуція, роздрібний продаж автомобілів і гарантійне та післягарантійне обслуговування по всій території України автомобілів марок VW Group (Skoda, Volkswagen, Seat), Ford, Hyundai, Suzuki, Renault, Peugeot, а також дистрибуція і післяпродажне обслуговування мотоциклів Harley-Davidson®.

 

Наразі компанія "Автотрейдинг-Центр" є офіційним дилером автомобілів Skoda в Україні компаній ПрАТ "Єврокар" та ТОВ "Єврокар" - виробника та ексклюзивного імпортера автомобілів Skoda в Україні; а також авторизованим і сертифікованим дилером  SkodaAuto A.S.(Чехія). 

 

 

Посідаючи вже декілька років поспіль лідируючі позиції із продажу автомобілів Skoda в Україні, "Автотрейдинг-Центр" також займається торгівлею автомобілями марки SEAT і є субдилером компанії "Авто-Київ" - офіційного дилера автомобілів SEAT в Україні.  

 

 

На всі автомобілі, реалізовані в автосалоні "Автотрейдинг-Центр" на Печерську надається дворічна гарантія без обмеження пробігу. Сервісний комплекс "Автотрейдинг-СТО" надає послуги по гарантійному, сервісному обслуговуванню та ремонту автомобілів.  

 

Контакти

   
Україна, 01103, м.Київ, вул. Кіквідзе, 17 


Час роботи:  
Понеділок - п'ятниця: з 9:00 до 20:00
Субота-неділя: з 10:00 до 18:00

Тел.: +380 44 490 10 90     

 

 

Сертифікований мультикомплекс Skoda Автотрейдинг-СТО


Адреса:    
Україна, 01103, м.Київ, вул. Кіквідзе, 17

Час роботи:   
Пн-Пт: з 9.00 до 21.00
Сб: з 9:00 до 18-00
Обід з 13.00 до 14.00
Вс - вихідний


Телефони для довідок:  
+380 44 499-32-97     
+380 50 469-36-19

www.kiev.autotrading.ua

 

 ______________________________________________________________________________________________________________________ 

 

 

 

 

 

 

Керівник:

Добрунов Олександр

Євгенович,

Директор

ДП  «Автотрейдинг-Харків»

 

ДП  «Автотрейдинг-Харків» засновано ПрАТ «Атолл Холдінг» у квітні 2002 р.

Підприємство входить до «Автотрейдинг Атолл групп» - керуючої компанії автомобільного субхолдингу, основними напрямами діяльності якого є дистрибуція, роздрібний продаж автомобілів і гарантійне та післягарантійне обслуговування по всій території України автомобілів марок VW Group (Skoda, Volkswagen, Seat), Ford, Hyundai, Suzuki, Renault, Peugeot, а також дистрибуція і післяпродажне обслуговування мотоциклів Harley-Davidson®.

 
Основні напрямки діяльності:
• роздрібна й оптова торгівля новими та уживаними автомобілями,
• капітальний ремонт вантажних і легкових автомобілів,
• технічне обслуговування  і ремонт автомобілів  населення,
• спеціалізація - автомобілі Skoda, SEAT, Hyundai.  
 

 


Контакти 
 
61145, м. Харків, вул. Клочковська, 188
Тел.: (057) 760-14-91
Факс: (057) 760-14-77  
E-mail:
autocentre@atrading.kh.ua

 ______________________________________________________________________________________________________________________ 

 

 

 

Керівник:

Карита Ігор

Леонідович,

Директор


ДП «Автотрейдинг-Вінниця»
 
ДП «Автотрейдинг-Вінниця» засновано ПрАТ «Атолл Холдінг» у 2002 р.
Офіційний партнер SEAT. Підприємство входить до «Автотрейдинг Атолл групп» - керуючої компанії автомобільного субхолдингу, основними напрямами діяльності якого є дистрибуція, роздрібний продаж автомобілів і гарантійне та післягарантійне обслуговування по всій території України автомобілів марок VW Group (Skoda, Volkswagen, Seat), Ford, Hyundai, Suzuki, Renault, Peugeot, а також дистрибуція і післяпродажне обслуговування мотоциклів Harley-Davidson®.


 
Основні напрямки діяльності:
• продаж автомобілів Skoda та SEAT (як в кредит, так і у лізинг), запчастин, тюнінгу й аксесуарів,
• послуги СТО, мобільна допомога в дорозі (Service Mobil). 
 

Контакти
 
21001 м. Вінниця, вул. Коцюбинського, 24 (автосалон)


Тел.: (0432) 578-875

Тел./факс: (0432) 27-98-95
 
salon@autotrading.com.ua

 

СТО:

21000 м. Вінниця, вул. Порика, 28

Тел./факс: (0432) 52-30-64, 52-30-74, 55-55-56 


sto@autotrading.com.ua

 

www.autotrading.com.ua

  

________________________________________________________________________________________________________________________

 

 

 

 

Керівник:

Гладкіх Єгор

Леонідович,

Генеральний директор

ДП  «Автотрейдинг-Одеса»

 

ДП «Автотрейдинг-Одеса» засновано ПрАТ «Атолл Холдінг» 15 квітня 2002 року. На сьогоднішній день ДП «Автотрейдинг-Одеса» — одне з найбільших підприємств з продажу та сервісного обслуговування автомобілів в Одеському регіоні. Його масштаби становлять 4000 кв. м.

Підприємство входить до «Автотрейдинг Атолл групп» - керуючої компанії автомобільного субхолдингу, основними напрямами діяльності якого є дистрибуція, роздрібний продаж автомобілів і гарантійне та післягарантійне обслуговування по всій території України автомобілів марок VW Group (Skoda, Volkswagen, Seat), Ford, Hyundai, Suzuki, Renault, Peugeot, а також дистрибуція і післяпродажне обслуговування мотоциклів Harley-Davidson®.


 
Основні напрямки діяльності:

 • продаж, гарантійне і післягарантійне сервісне обслуговування автомобілів Skoda,  Hyundai, Suzuki;
 • оригінальні запчастини, аксесуари;
 • повний комплекс послуг (кредит, лізинг).


 
Контакти
 
65054, м. Одеса, вул. 6-й км. Овідіопольської дороги, 10/2
Тел./факс: 8 048 734 36 60/61


E-mail: auto@odessa.autotrading.ua

www.odessa.autotrading.ua

________________________________________________________________________________________________________________________

 

 

 

 

Керівник: 

Істошина Ганна

Миколаївна, 

Генеральний директор 

ТОВ «Автоцентр Донецьк»


Компанія «Автоцентр Донецьк» розпочала своє існування 10 травня 2008 року і ознаменувала новий етап розвитку марки Skoda у Донецькому регіоні, націлений на надання послуг європейської якості в області продажу та обслуговування автомобілів Skoda.

Підприємство входить до «Автотрейдинг Атолл групп» - керуючої компанії автомобільного субхолдингу, основними напрямами діяльності якого є дистрибуція, роздрібний продаж автомобілів і гарантійне та післягарантійне обслуговування по всій території України автомобілів марок VW Group (Skoda, Volkswagen, Seat), Ford, Hyundai, Suzuki, Renault, Peugeot, а також дистрибуція і післяпродажне обслуговування мотоциклів Harley-Davidson®.
 

Основні напрямки діяльності:

 • Продаж, гарантійне та післягарантійне сервісне обслуговування автомобілів Skoda;
 • Оригінальні запчастини, аксесуари;
 • Повний комплекс послуг (кредит, страхування, лізинг, trade-in, test-drive, підмінне авто та ін.).
   

Контакти

 

83045, м. Донецьк, пр. Ленінський, 47в
Тел. (062) 349 45 45, (062) 349 33 33 (сервіс)


E-mail:
info@autocentre-skoda.com.ua
www.autocentre-skoda.com.ua 

 

________________________________________________________________________________________________________________________

 

 

 

 

Керівник:

Лагутеєв Максим

Генадійович,

Генеральний директор

Автоцентр «Автотрейдинг» 

Офіційний дилер Volkswagen, Hyundai и Peugeot, а також сертифікований дилер із сервісного обслуговування автомобілів марки SEAT. 

 

Компанія "Автотрейдинг" - це перший мультибрендовий автоцентр у Донецькій області, заснований 10 вересня 2005 року. Компанія більше 5 років є офіційним дилером автомобілів Volkswagen та Hyundai, а у листопаді 2010 р. отримала статус офіційного дилера марки Peugeot. Також автоцентр "Автотрейдинг" є сертифікованим дилером із сервісного та гарантійного обслуговування автомобілів марки SEAT.

 

Підприємство входить до «Автотрейдинг Атолл групп» - керуючої компанії автомобільного субхолдингу, основними напрямами діяльності якого є дистрибуція, роздрібний продаж автомобілів і гарантійне та післягарантійне обслуговування по всій території України автомобілів марок VW Group (Skoda, Volkswagen, Seat), Ford, Hyundai, Suzuki, Renault, Peugeot, а також дистрибуція і післяпродажне обслуговування мотоциклів Harley-Davidson®.
 

 

Протягом усього періоду існування автоцентр "Автотрейдинг" є одним із провідних гравців регіонального автомобільного ринку. Компанія пропонує весь спектр послуг із продажу легкового та комерційного автотранспорту. Особлива увага в роботі автоцентру приділяється гарантійному та післягарантійному обслуговуванню автомобілів, а також наданню максимально повного асортименту запасних частин та аксесуарів, необхідного для проведення усіх видів сервісних робіт.

 

Популяризуючи відомі автомобільні бренди Volkswagen, Hyundai, SEAT і Peugeot, які щороку впевнено завойовують перші місця у світі, автоцентр "Автотрейдинг" водночас популяризує їхні високі стандарти якості, стратегічно орієнтуючись на індивідуальний клієнтський сервіс.

 

Основні напрямки діяльності: 

 • продаж, сервісне обслуговування і ремонт автомобілів Volkswagen, Hyundai и Peugeot на сертифікованій СТО;
 • сервісне та гарантійне обслуговування автомобілів SEAT;
 • виконання будь-яких видів ремонтно-відновлювальних робіт завдяки сучасному малярно-кузовному устаткуванню;
 • продаж оригинальних запасних частин, додаткового обладнання та аксесуарів;
 • усі види додаткових послуг (страхування, кредитування, лізинг, трейд-ін, тест-драйв та ін.)

 

 


Контакти


Автоцентр «АВТОТРЕЙДИНГ»
Україна, м. Донецьк, 83049, вул. Куйбишева, 82.

 

Контактна інформація:


інформаційний центр: +380 62 348 8 348;
відділ продажів Volkswagen: +380 62 348 8 201;
відділ продажів Hyundai: +380 62 348 8 203;
відділ продажів Peugeot: +380 62 348 8 209;
сервісний центр: +380 62 348 8 204, 348 8 233


www.autotrading.dn.ua

 

________________________________________________________________________________________________________________________

 

 

 

 

Керівник:

Комський Сергій

Валерійович,

Директор

ТОВ «Автотрейдинг-Дніпро»

 

ТОВ "Автотрейдинг-Дніпро" - офіційний дилер автомобілів Suzuki однієї з найбільших японських корпорацій "Сузукі Мотор Корпорейшн" у Дніпропетровській області. Підприємство входить до «Автотрейдинг Атолл групп» - керуючої компанії автомобільного субхолдингу, основними напрямами діяльності якого є дистрибуція, роздрібний продаж автомобілів і гарантійне та післягарантійне обслуговування по всій території України автомобілів марок VW Group (Skoda, Volkswagen, Seat), Ford, Hyundai, Suzuki, Renault, Peugeot, а також дистрибуція і післяпродажне обслуговування мотоциклів Harley-Davidson®.

 

 

"Автотрейдинг-Дніпро" - це другий дилер у Дніпропетровській області, і перший на лівому березі Дніпра. Таке розташування є дуже вдалим, так як тепер автомобілі Suzuki стали ще ближчими для мешканців Лівобережної частини міста Дніпропетровськ.

 

 

Новий дилерський центр Suzuki розпочав свою роботу 11 березня 2010 року і на сьогодні пропонує найширший спектр моделей від малолітражних легкових автомобілів до великих позашляховиків, що, безперечно, може задовільнити будь-які потреби і побажання клієнта.

 

Контакти


52005, Україна, Дніпропетровська обл.
смт. Ювілейне,
вул. Дружби, 3-А,
(навпроти Золотих ключів)

 

ГАРЯЧА ЛІНІЯ 0-800-50-25-25
(безкоштовно зі стаціонарних телефонів по Україні)

 

www.suzuki.autotrading.dp.ua

 

________________________________________________________________________________________________________________________

 

 

 

 

Керівник:

Комський Сергій

Валерійович,

Директор

ПП «РК-Дніпро»

 

 

Компанія "РК-Дніпро" працює на українському ринку з початку 2010 р. Підприємство входить до «Автотрейдинг Атолл групп» - керуючої компанії автомобільного субхолдингу, основними напрямами діяльності якого є дистрибуція, роздрібний продаж автомобілів і гарантійне та післягарантійне обслуговування по всій території України автомобілів марок VW Group (Skoda, Volkswagen, Seat), Ford, Hyundai, Suzuki, Renault, Peugeot, а також дистрибуція і післяпродажне обслуговування мотоциклів Harley-Davidson®.

 

 

Основними напрямками діяльності нового офіційного дилера Renault "РК-Дніпро" є продаж нових автомобілів та їхнє післяпродажне обслуговування у Дніпропетровську і в регіоні.

 

 

Автосалон займає 334,4 м.кв., на яких експонується 10 автомобілів широкої модельної лінійки Renault.

 

 

У відділі продажів працює 4 менеджери-консультанти, які пройшли спеціальне навчання, надане компанією "Рено Україна" у власних навчальних центрах у Києві та Москві.

 

 

Всі автомобілі, що були придбані у компанії "РК-Дніпро", проходять передпродажну підготовку на сервісному центрі згідно норм і стандартів компанії-виробника. СТО автоцентра займає загальну площину 653,4 м.кв. Сервісна зона включає в себе ремонтні, складські, малярні, лакофарбувальні приміщення, ультрасучасний рихтовочний цех, а також портальну мийку. 

 

 

 

Контакти


52005, Україна, Дніпропетровська обл.
смт. Ювілейне,
вул. Дружби, 3-А, а/с 6796

Тел.: +38 (056) 790-59-90
Факс: +38 (056) 790-59-91

 

www.renaultcar.dp.ua

 

 

 

 

________________________________________________________________________________________________________________________

 

 

 

 

Керівник:

Комський Сергій

Валерійович,

Директор

ТОВ "Автоцентр-Дніпропетровськ"

 

 

Компанія "Автоцентр-Дніпропетровськ" - офіційний дилер SKODA у Дніпропетровському регіоні. 

 

Підприємство входить до «Автотрейдинг Атолл групп» - керуючої компанії автомобільного субхолдингу, основними напрямами діяльності якого є дистрибуція, роздрібний продаж автомобілів і гарантійне та післягарантійне обслуговування по всій території України автомобілів марок VW Group (Skoda, Volkswagen, Seat), Ford, Hyundai, Suzuki, Renault, Peugeot, а також дистрибуція і післяпродажне обслуговування мотоциклів Harley-Davidson®.

 

Основними напрямками діяльності нового офіційного дилера SKODA "Автоцентр-Дніпропетровськ" є продаж нових автомобілів та їхнє післяпродажне обслуговування у Дніпропетровську і в регіоні.

 

ТОВ "Автоцентр-Дніпропетровськ" - перший концептуальний салон у Дніпропетровську, виконаний згідно суворих стандартів SKODA. Площа автосалону - 312,3 кв.м., що дозволяє розмістити весь модельний ряд автомобілів SKODA. У салоні працюють висококваліфіковані менеджери, які допоможуть у виборі автомобіля за Вашим смаком, а фінансовий консультант надасть детальну інформацію та посприяє з отриманням кредиту.

 

Також клієнти можуть скористатися послугами кафетерію і, за необхідності, розміститися у зоні відпочинку. Для найменших відвідувачів передбачено дитячий куточок.

 

 

Контакти


52005, Україна, Дніпропетровська обл.
смт. Ювілейне,
вул. Дружби, 3-А, а/с 6796

Тел.: +38 (056) 790-59-99
Факс: +38 (056) 790-59-91

 

www.skodacar.dp.ua

 
   
© 2008 Атолл Холдінг
Усі права захищено
Розроблено компанією: Finport Technologies Inc